Eyvah Boşandım

Aile Mahkemeleri

Hayatı boyunca bir kez bile adliyeye gitmemiş olan siz  ilk kez gitmeniz gerekti. Hem de ne için çocukluğunuz dan beri hayalini kurduğunuz filmler deki kitaplarda ki bir düğünle evlendiğiniz( gerçi biz de pek filmlerdeki gibi olmuyor. Gelinin amcasında altın bilezik, damadın dayısında cumhuriyet altın …..bu arada damat halayını da pek filmlerde gördüğümüz söylenemz ???? ) peri masalınız sonu için.

Kapı da yaşadığınız gerilim az mıs gibi bir sert mizaçlı bir hakim ya da hakimeye denk gelirseniz vay ki vay. Ama o duvara çarpma etkisini ne ilk siz yasadınız ne de en son siz yaşayacaksınız….

Benim 3 gidişim oldu ( yok canım 3 kez boşanmadım ????)  ikisinde arkadaş desteği için oradaydım.

Bu arada bu yazıyı okuyor ve boşanma henüz tamamlanmamışsa yanınıza  mutlaka bir arkadaş alın sizi rahatlatır. Bir de anlaşmalı boşanıyorsanız beyler bayanlar ağlamayacak mıssınız..hakim boşamazmış bunlar aslında istemiyor diye. Avukat öyle demişti.

Bir de sevgili ERKEKLER  boşanmaya anneniz ile gelmeyin 45 yaşında komik kaçıyor. Tamam altınızı değiştirdik , yedirdik ,içirdik her şey de yanınızdaydık da  boşanmaya annesi ile ele le gelen ..

Ve ciyak ciyak bağıran kadının annesi de olmamalı aynı şekil de mahkeme lerde . lütfen  boşanmaya giderken yanınız da bulunmayacak 3 şey :

1 ,anneler

2.babalar

3.çocuklar

Büyüyün ne 3,5 15 ,20 sene bir evlilik yürütmüşsünüz kendiniz halledebilirsiniz bunu. Herkese 1 arkadaş yazıyorum en fazla. Kimseyi bulamazsanız ben buradayım. Tam destek …

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu